1886/mc brutto

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 10 maja 2018 00:56

Aktualnie proponujemy zatrudnienie w fabryce na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych w Düsseldorfie. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla 4 Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • jest to prosta praca wymagająca zręczności
  • obowiązkiem będzie składanie/skręcanie zabawek
  • pracownicy przykładają szczegółową uwagę do jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco, np.: pakowanie

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • staranność, dokładność, zaangażowanie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • uczciwość

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę
  • opiekę koordynatora Polaka
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 300 euro za miesiąc – do zapłaty przez pracownika jest jedynie 150 euro, resztę pokrywa pracodawca

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek/05/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9275af1cb19dca51

ilość wszystkich wyświetleń: 1422, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji zabawek bez języka Düsseldorf”

  1. Kacper Gwozdzik na 14 maja 2018 @ 20:04

    Witam dziewczyna oraz dwóch chłopaków jesteśmy zainteresowani oferta pracy, czy jest mozliwy z Państwem kontakt telefoniczny? Moj numer telefonu 782185466