1750 euro brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz pakowanie bakalii bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 26 października 2017 01:42

Dobra oferta zatrudnienia w Dreźnie przy pakowaniu bakalii dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz. Preferowani kandydaci z doświadczeniem oraz nawet podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Obowiązki:

  • odmierzanie składników do przygotowania mieszanek bakalii
  • obsługiwanie sprzętów produkcyjnych
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • zadania muszą być wykonywane zgodnie z zasadami BHP
  • dbanie o najwyższe standardy jakościowe

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • terminowość, pracowitość, punktualność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia a także nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak uzależnień
  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora Polaka
  • ubezpieczenie
  • dostęp do pakietu socjalnego
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę obowiązującą do końca bieżącego roku
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Bakalie-Drezno 10/17” należy przesłać mailowo, na poniższy adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com wraz z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-w-dreznie-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-bakalii-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 3559f0bf2566f28