1400 euro brutto/mc

Praca w Niemczech produkcja deserów bez znajomości języka od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2016 01:34

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz w Kolonii na produkcji deserów lodowych. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na okres 5 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1400 euro brutto

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za sporządzanie mieszanek lodowych. W tym celu osoba zatrudniona dostarcza półprodukty, skrupulatnie odmierza składniki oraz obsługuje maszyny produkcyjne. Konieczne jest dbanie o ciągłość produkcyjną i kontrola jakości.

Wymagania:

  • odpowiedzialność
  • rzetelne wykonywanie powierzonych prac
  • aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej lub brak przeciwwskazań do wykonania takich badań w Niemczech
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wiarygodność

Oferujemy:

  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie tymczasowej
  • przedłużenie tylko dla osób najlepszych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy przesłać mailowo z CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: „Praca Niemcy na produkcji deserów lodowych, Kolonia. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kolonia-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-deserow-lodowych-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 27256ae02faa8c1d

ilość wszystkich wyświetleń: 1094, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech produkcja deserów bez znajomości języka od zaraz Kolonia”

  1. sagem173 na 2 lutego 2016 @ 12:23

    Jestem Zainteresowany ogłoszeniem , Papiery wymagane posiadam
    z zakwaretowaniem problemu nie będzie mam rodzine w koloni czekam na kontakt
    email: sewek1@autograf.pl