do ustalenia

Praca w Niemczech przy pakowaniu karmy bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 23:50

Od zaraz szukamy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta ze Stuttgartu przy pakowaniu karmy dla zwierząt.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– kontrolowanie jakości produktów pod względem szczegółowych wytycznych firmy
– zdejmowanie produktów z taśmy i układanie ich po 10 sztuk na palecie
– zabezpieczanie towaru folią

Wymagania:
– dobra sprawność manualna
– wyjazd od zaraz
– posiadanie doświadczenia będzie mile widziane
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– dla kandydatów bez nałogów
– dobre zdrowie
– szybkość wykonywania zadań
– dokładność, elastyczność, punktualność
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– szybkość przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:
– zatrudnienie w niemieckiej firmie na niemieckiej umowie
– zapewniamy miejsce do zamieszkania
– na miejscu obecność polskiego koordynatora
– szkolenie wprowadzające
– oferujemy pracę bez konieczności posiadania doświadczenia
– wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV po niemiecku na maila: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z dopiskiem: Pakowanie karmy dla zwierząt, Stuttgart.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-karmy-niemcy-praca-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 4335520391549aea

3 komentarze na “Praca w Niemczech przy pakowaniu karmy bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Mam42l mam średnie wykształcenie nr tel +48-781-413-371 .jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie .proszę o pozytywne rozłączenie mojej kandydatury. Z poważaniem.

  2. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Gotowość natychmiastowa na wyjazd do pracy. Mój nr.tel. 785635647 Pozdrawiam.

  3. Daniel Jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie muj num kon+48-781-423-371mam średnie wykształcenia i uprawnienia na wuzek z poważaniem.