173 brutto/h NOK

Praca w Norwegii bez języka na produkcji opakowań od zaraz Oslo 2017

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 02:46

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji opakowań kartonowych w fabryce z Oslo. Oferta do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godzinę
Termin: od zaraz
Wakaty: 3

Opis zadań:

  • stanowisko produkcyjne na którym pracownik odpowiada za cięcie arkuszy a następnie sklejanie ich w odpowiedni sposób
  • inne zadania, np: pakowanie, foliowanie, kontrola jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w podobnej pracy bądź posiadanie wykształcenia przynajmniej zawodowego, poligraficznego
  • przykładanie się do zadań
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • raz w miesiącu wynagrodzenie przelewane na kontro walutowe pracownika
  • umowę o pracę z agencją pośrednictwa na okres 3 miesięcy
  • osoby najlepsze mogą później przedłużyć umowę już bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • przez pierwsze 3 miesiące zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie w cenie 2500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

Konieczne będzie oznaczenie opcji: „Produkcja opakowań Oslo”:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-opakowan-od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 84586c3336df629

ilość wszystkich wyświetleń: 437, dzisiaj: 2

4 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii bez języka na produkcji opakowań od zaraz Oslo 2017”

  1. Sylwia 1991 na 6 stycznia 2017 @ 11:18

    Witam serdecznie. Wraz z moim chlopakiem jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Bylabym wdzieczna gdybysmy dostali szanse aby sie wykazac. Jestesmy młodzi i szybko wszystkiego sie uczymy. Prosze o kontakt telefoniczny gdybym mogła wyslac nasze CV
    500115610
    572871808
    Serdecznie pozdrawiam
    Sylwia Młynarczyk
    Andrzej Grzemski

  2. Witam, jestem zainteresowany wraz z bratem wyjazdem i podjęciem pracy w Norwegii. Wysłaliśmy formularz rekrutacyjny. Numer kontaktowy : +48 690945492

    Pracowaliśmy w Danii, Holandii.

  3. evilek12309 na 9 stycznia 2017 @ 15:41

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem. Tel:793437457

  4. Witam serdecznie , jestem zainteresowany ogłoszeniem przy produkcji opakowań .
    Mam 8 letnie doświadczenie jako operator maszyn na bigownicy i wycinarki szczelinowej oraz obsługuję urządzenie BCS AutoBox MultiCut.
    Numer kontaktowy 733 332 264