163,84/h brutto NOK

Praca w Norwegii bez języka przy pakowaniu sera od zaraz dla par Stavanger 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 02:09

Aktualnie poszukujemy par również bez znajomości języka do pakowania sera w fabryce ze Stavanger. Oferta pracy w Norwegii od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 163,84 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • przed zatrudnieniem pracownik musi przejść pozytywnie badania medycyny racy
  • do zadań należeć będzie dbanie o wysoką jakość, pakowanie, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych i inne obowiązki zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność, zdyscyplinowanie
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • wysoka motywacja
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonych mieszkaniach za 3200 NOK miesięcznie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • pracodawca zapewnia możliwość udziału w tanim kursie języka norweskiego w siedzibie firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo na adres dostępny poniżej:

  • soknadansatte@eclipso.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera-stavanger/

ID ogłoszenia: 6955e8864b8f10fc