168 NOK/h + mieszkanie

Praca w Norwegii 2017 bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: od zaraz
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 04:18

Aktualna propozycja zatrudnienia 2017 w fabryce z Lillehammer na produkcji napojów. Oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Lillehammer, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 168 NOK na godzinę pracy brutto
Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • różnego rodzaju zadania związane ze wsparciem procesów produkcyjnych napojów
  • pracownik będzie przenosił koncentraty do produkcji i kontrolował jakość procesów
  • osoby po odpowiednim szkoleniu będą przydzielane do obsługi maszyn produkcyjnych do mieszania, napełniania, taśmociągów itp.
  • ustawianie na taśmie pustych opakowań i zdejmowanie gotowych z linii
  • przygotowywanie do magazynowania – paletowanie, foliowanie i wydawanie

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • pełne zaangażowanie
  • odpowiedzialność, sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • własne auto i prawo jazdy kat.B
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • początkowo umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia i podpisania umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość korzystania z wi-fi
  • odprowadzenie składek i płacenie podatków
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o oznaczenie opcji:Produkcja napojów Lillehammer” w poniższym formularzu rekrutacyjnym:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

źródło: norwegia.pracabc.pl

ID ogłoszenia: 755595794d0a1698

ilość wszystkich wyświetleń: 474, dzisiaj: 3

4 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii 2017 bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Lillehammer”

  1. Krzysiek1991 na 3 lipca 2017 @ 14:09

    Witam. Jesteśmy zainteresowani Państwa
    ofertą pracy. Pracowałem na produkcji przez 7 lat przy obsludze maszyn jak i pakowaniu. Chetnych do wyjazdu jest nas 3osoby. Dziewczyny w wieku 23lat.
    Cała trójka pracowita, sumienna,operatywna,
    komunikatywna. Gotowi do pracy od zaraz.
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie
    naszej oferty.
    Tel.516669067
    krzysztof.kuciel@interia.com

  2. Monika 1234 na 6 lipca 2017 @ 10:26

    Dwie pary (malzenstwa)gotowe do wyjazdu i podjeciu pracy na wymienionym stanowisku.Wszyscy pracujemy fizycznie wiec wysilek nie jest nam obcy.Jestesmy zdyscyplinowani i sumienni.Prosimy o jak najbardziej pozytywna i szybka odpowiedz.Moj mail monia-bp@wp.pl Pozdrawiamy

  3. pkopciuch na 8 lipca 2017 @ 18:42

    Jestem zainteresowany ofertą wraz z trzema znajomymi. Jesteśmy studentami kierunków ścisłych, znamy j. angielski, jesteśmy sportowcami, więc pracy fizycznej się nie obawiamy, wszyscy mamy prawo jazdy kat. B. Dwa poprzednie lata z rzędu pracowałem na produkcji za granicą. Proszę o kontakt na adres mailowy: pkopciuch08@gmail.com.

  4. Witam para 26 i 27 lat chętnie wyjedzie do pracy. On ma doświadczenie w pracy w różnych krajach aktualnie pracuje w Niemczech. ale chcieli byśmy gdzieś wyjechać razem ,. oboje jesteśmy pracowici dokładni punktualni brak nałogow posiadamy prawo jazdy jak i samochód oraz jedno z nas zna j. Angielski .
    Kontakt 515829598 meil hamper9997@o2.pl