152,60 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz pakowanie perfum Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 września 2015 01:00

Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu i przepakowaniu perfum dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od zaraz w Oslo na magazynie dużej hurtowni kosmetycznej.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 152,60 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:

  • Pracownik będzie wykonywał zadania na magazynie hurtowni kosmetycznej.
  • Obowiązkiem będzie rozpakowywanie kosmetyków oraz przepakowywanie ich do nowych opakowań, odpowiednie oklejanie oraz montaż zabezpieczeń antykradzieżowych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • zdolności manualne
  • dynamiczne tempo pracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 8 tygodni
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • bardzo dobre warunki zakwaterowania, koszt tygodniowy to 1200 NOK

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Nr. ref.: pr/013/2015″ na poniższy adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferty-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-perfum-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 135600742824986

4 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz pakowanie perfum Oslo”

  1. Magdalena Wojciechowska na 23 września 2015 @ 20:19

    Razem z przyjaciółką poszukujemy pracy w Norwegii, dobra znajomość języka angielskiego, jesteśmy gotowe do pracy od zaraz , kontakt +48884 981 225

  2. jestem zainteresowany praca fizyczna w Norwegii. Mężczyzna, 59 lat, sprawny, zdrowy, silny, dobry angielski, na okres do 6 miesięcy. tel 696 08 55 44

  3. Aneta Frohlich na 26 września 2015 @ 16:40

    Razem z koleżanką szukamy pracy w Norwegii na dwa miesiące. Studiujemy zaocznie logistykę. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Jesteśmy gotowe do pracy od Października. Kontakt email: aneta.frohlich@interia.pl

  4. Witam
    Jestem osobą samotną i bez zobowiązań, mogę podjąć pracę w każdej chwili i bez ograniczeń czasowych co do wyjazdu.
    Pozdrawiam