176/h brutto NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka produkcja karmy od zaraz 2018 Kopervik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Kopervik
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 maja 2017 00:29

Producent suchej karmy dla zwierząt zatrudni od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Oferta z Kopervik 2018 na produkcji dla 2 Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miasto: Kopervik, Norwegia
Pensja: 176 na godzinę brutto NOK
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • proste zadania na produkcji karmy suchej dla zwierząt
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn oraz dbanie o odpowiednią jakość wyrobów
  • do zadań należeć będzie pakowanie gotowej karmy wg zaleceń
  • dbanie o porządek i mycie oraz konserwacja maszyn

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • mile widziane doświadczenie poparte referencjami
  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność liczenia w pamięci a także znajomość jednostek miar i wag

Zapewniamy:

  • pomoc w sprawach formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na pierwsze 3 miesiące
  • praca bez pośredników, umowa będzie podpisana od początku z pracodawcą norweskim
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniżej podany adres

  • ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem w tytule: produksjonsarbeider/05/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-karmy-kopervik/

ID ogłoszenia: 54459218f899b42f

3 komentarze na “Praca w Norwegii bez znajomości języka produkcja karmy od zaraz 2018 Kopervik”

  1. Witam istnieje możliwość wyjazdu przez parę ? Oboje mamy doświadczenie na produkcji, narzeczony w Polsce ja również w Niemczech i Holandi, proszę o odpowiedz bo nie wiem czy składać aplikacje

  2. Adrian93 na 23 maja 2017 @ 18:52

    Jestem zainteresowany z dziewczyną pracą od lipca. Czy oferta jest aktualna i czy istnieje możliwość rozpoczęcia od danego miesiąca?

  3. Mateusz1238 na 27 czerwca 2017 @ 22:00

    Witam,

    Jesteśmy zainteresowani – 4 osobowa grupa studentów z Wrocławia, wszyscy mamy doświadczenie pracy w Skandynawii, proszę o kontakt : jakubszymon@poczta.onet.pl / tel. kom. 666915673.

    Pozdrawiam