131 NOK/h brutto

Praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek dla par od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Norwegia
  • Opublikowany: 27 grudnia 2017 21:07

Oferujemy możliwość podjęcia aktualnej pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu sałatek 2018. Zatrudnienie dla par również bez znajomości języka norweskiego z zapewnionym płatnym zamieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sałatek

Lokalizacja: Norwegia

Wynagrodzenie: 131 NOK na godzinę pracy brutto czyli około 18000 NOK miesięcznie

Liczba wakatów: 10

Zadania:

  • dbanie o odpowiednio wysoką jakość
  • samodzielne pakowanie owoców i warzyw do pudełek plastikowych

Wymagania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane osoby z wykształceniem technicznym lub z doświadczeniem w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • uczciwość, sumienność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • dobre zdrowie

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • zapewnione 37 godzin pracy na tydzień
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pensja wypłacana jest raz na tydzień
  • możliwość pobierania zaliczek
  • na miejscu zapewnione odpłatne zamieszkanie w cenie 80 do 100 NOK za dobę
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy z oddelegowaniem do Norwegii
  • pomoc administracyjną
  • opiekę koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • dodatek na wakacje

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz dostępny na poniższej stronie:

Konieczność oznaczenia w formularzu w polu „Którą ofertą jesteś zainteresowany?” oferty nr. 7 – „Pakowanie sałatek”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-salatek-dla-par/

ID ogłoszenia: 2455a4388e6c36ce

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek dla par od zaraz”

  1. Zainteresowana pracą wraz z mężem +48782303219 siwucha8750@gmail.com