166-177 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 września 2020 02:10

Na linii produkcyjnej poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Sarpsborg bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin. Oferta z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 177 NOK brutto na godz. w zależności od posiadanych kwalifikacji, znajomości języka i doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na linii produkcyjnej;
  • ręczne układanie wędlin krojonych na plastikowych tackach;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, a także obsługiwanie linii i maszyn, np. wagi.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • zwinność i szybkość;
  • sprawność manualna;
  • atutem będzie znajomość zasad BHP oraz HACCP w pracy z żywnością;
  • bez j. norweskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę wraz z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń socjalnych oraz składkami;
  • wsparcie przy relokacji;
  • pomoc administracyjno-kadrową, a także w organizacji transportu do Norwegii;
  • płatny urlop;
  • dla najlepszych pracowników możliwość stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK na mc od pary albo 4000 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz rekrutacyjny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-pakowaniu-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-w-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 1605f64e10268dda