178 NOK za godz.

Praca w Norwegii dla par na produkcji bez znajomości języka Oslo od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 20 października
  • Długość umowy: 3 miesące
  • Opublikowany: 19 października 2014 00:10

Szukamy od zaraz par bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo na produkcji artykułów higienicznych. Zatrudnienie dla 4 osób od października 2014.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 178 NOK za godz.
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/06

Zadania:
Pracownik będzie przydzielony na stanowisko produkcyjne przy środkach higieny osobistej gdzie będzie kontrolować jakość produktów oraz je pakować. Zatrudniony zobowiązany jest do utrzymywania porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziany język norweski
– od kandydatów oczekujemy otwartości, odpowiedzialności i zaangażowania
– chęć do nauki nowych rzeczy
– szybkość przyswajania wiedzy
– osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu
– doświadczenie produkcyjne będzie dodatkowym atutem
– możliwość wyjazdu już 20 października

Oferujemy:
– podpisanie umowy na 3 miesiące
– po zakończonym kontrakcie możliwość przedłużenia umowy
– oferujemy mieszkanie dwupokojowe w cenie 3500 NOK na parę
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– brak ukrytych kosztów rekrutacyjnych
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: ArbeidNyheter@yahoo.no w tytule proszę wpisać: produksjonsarbeider/06

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 8545442c19bbfe0c

ilość wszystkich wyświetleń: 5918, dzisiaj: 2

5 komentarzy na “Praca w Norwegii dla par na produkcji bez znajomości języka Oslo od zaraz”

  1. dzien dobry jestesmy mloda para 34 35 lat zawsze gotowi do pracy mamy doze doswiadczenie na lini produkcyjnej przy owocach to jest nasz kontakt 0048881297130

  2. Dominika i Sebastian na 28 października 2014 @ 17:18

    Witam. Oboje jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i gotowi aby ją podjąć, od zaraz. Posiadamy prawo jazdy kategoria B oraz doświadczenie w produkcji ponieważ od dwóch lat pracujemy w dużych firmach. Proszę o możliwie szybki kontakt. Telefon 519746905

  3. Hojiboev Firdavs Data ur. 1989.04.22 Odywatelstwo. Tadżykistan Adres. 02-495 Warszawa ul.Czerwca 1976 roku 3 Kontakt0048516458638 firdavshojiboev@mail.ru EDUKACJA Skończenie 11 klas szkoły postawowej w Tadżykistanie DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE – Od 2010.12.18 – od chwili odecnej.Jerzy Mackiewicz. Promocja i doradztwo gospodarcze. Stanowisko- Cieśla Zbrojarz INFORMACJE DODATKOWE Umiejętność prac wakończeniowych,murarskich. Budowlanka od podstaw. Znajomość języka polskiego i rosyjskiego.

  4. Nataliia na 28 marca 2015 @ 21:13

    Witamy,

    Ja i mój chłopak szukamy pracy i jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Prosze o kontakt:
    @mail – dmytro.wroclaw@gmail.com
    tel: 88-498-1552 , 88-498-1553

    Pozdrawiam.

  5. Witam,
    Posiadam prawojazdy kategori B i D, zaświadczenie o niekaralnosci z policji. Mieszkam w Oslo (Jar).Porozumiewam się płynie w j.ang. Jestem osoba bez nałogów z bardzo dobrym stanem zdrowia. Proszę o kontakt 004748650179