156,80 NOK brutto/h

Praca w Norwegii dla par pakowanie owoców bez znajomości języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 04:48

Pilnie poszukujemy 2-ch par bez znajomości języka norweskiego do pakowania owoców w hurtowni z Bergen. Oferta pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz – sortowacz owoców

Miasto: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: 156,80 NOK brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie posortować i odpowiednio zapakować owoce egzotyczne w skrzynkach.
  • Celem pracy jest przygotowanie owoców zgodnie z zamówieniem na potrzeby sklepów.

Wymagania:

  • możliwość pracy w niskich temperaturach
  • znajomość zasad BHP
  • gotowość do wyjazdu na okres 3 miesięcy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy przy sortowaniu i pakowaniu lub produkcyjne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla dwóch par od zaraz
  • praca na podstawie norweskiej umowy
  • zapewnione zamieszkanie w Bergen, pracodawca bierze na siebie część kosztów, po stronie pracownika pozostaje 2000 NOK miesięcznie
  • pomoc polskiego koordynatora
  • szkolenie wprowadzające
  • ubrania ochronne niezbędne do wykonywania zadań

Aplikacja:

Osoby zainteresowane rekrutacją proszone są o przesłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem: owoce egzotyczne/15/05

ID ogłoszenia: 2575578da0ae4816

6 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii dla par pakowanie owoców bez znajomości języka Bergen”

  1. Witam szukam pracy wraz ze swiom partnerem prace mozemy podjac od zaraz czy oferta jest nadal aktualna

  2. Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy studentami w wieku 21 i 24 lat. Jeśli oferta jest nadal aktualna, proszę o kontakt. (istnieje możliwość znalezienie przeze mnie drugiej pary do pracy).

    Pozdrawiam,
    Dawid

  3. witam jestem bardzo zainteresowany ofertą proszę o kontakt 880233757

  4. lini produkcyjnej na 14 czerwca 2015 @ 21:38

    Witam jesteśmy Żona zainteresowani ta pracą chęć wyjechać do Norwegi o to mój numer 785945354

  5. Witam razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą prosimy o kontakt:)

  6. Witam serdecznie wraz z partnerem poszukujemy pilnie pracy ,jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz.Jesteśmy pracowici ,uczciwi ,sumienni,szybko uczącymi się nowych zadań i gotowi na wyzwania.Bez nałogów i z prawem jazdy. PROSZĘ O KONTAKT 723900854