do ustalenia

Praca w Norwegii na magazynie z AGD bez znajomości języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 04:06

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie: praca od II połowy sierpnia 2015

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca odbywa się na magazynie dużej hurtowni AGD.
  • Osoba zatrudniona wykonuje wszelkie prace magazynowe, tak jak: rozładunek i załadunek towarów na samochody dostawcze, układanie dostaw w odpowiednich miejscach na magazynie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego oraz przygotowanie towarów do wysyłki.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na pół roku
  • brak jakichkolwiek nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane posiadanie licencji a obsługę wózków widłowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie 6 miesięcznego kontraktu
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • dla najlepszych osób możliwość zatrudnienia na stałe
  • na miejscy zapewnione jest wsparcie w kwestiach organizacyjnych
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 5000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 23/2015″

Prosimy o przemyślane aplikacje. Wszyscy którzy przejdą proces rekrutacji będą musieli przyjechać na rozmowę rekrutacyjną wraz z podpisaniem umowy do naszego biura w Szczecinie.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-w-hurtowni-adg-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 77455c2afafba712