150-170 NOK/h

Praca w Norwegii na produkcji w fabryce czekolady bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2014 00:46

Fabryka czekolady poszukuje pracownika na produkcję przy ozdabianiu ręcznym czekoladek. Aktualne zatrudnienie w Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Oslo

Zarobki: 150-170 NOK/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie obejmował stanowisko przy ręcznym ozdabianiu czekoladek.
  • Praca siedząca, powtarzalna.
  • Początkowo praca może wydawać się trudna, jednak po kilku dniach praktyki staje się łatwa.

Oczekiwania:

  • Zmysł estetyczny, sprawne ręce,
  • podstawowe umiejętności rysownicze
  • umiejętność nauki kilku wzorów do rysowania na czekoladkach
  • umiejętność dążenia do celu
  • gotowość do wyjazdu przynajmniej na pół roku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • Panie muszą przestrzegać kilku zasad- zawsze spięte włosy do pracy, krótkie paznokcie (tipsy w żadnym wypadku nie wchodzą w grę)
  • Osoby zdrowe i sprawne fizyczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Norweskiej firmie na pół roku
  • dobre zarobki
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • odzież ochronną do pracy, również rękawice i czepek
  • 8h pracy przez 5 dni w tygodniu
  • 30 minut przerwy w ciągu dnia
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
ogloszenie@ wygaslo

ID ogłoszenia: 9453e38afda7183

ilość wszystkich wyświetleń: 9789, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Praca w Norwegii na produkcji w fabryce czekolady bez języka Oslo”

  1. Iwona Pijanowska na 16 sierpnia 2014 @ 23:58

    Jestem zainteresowana współpracą!!!Posiadam duże zdolności manualne,ponieważ jestem z wykształcenia artystą plastykiem i co za tym idzie posiadam duże zdolności manualno-plastyczne itp…Mam również doświadczenie w pracy na akord jako kontroler jakości w fabryce…Jeśli oferta jest aktualna,to bardzo proszę o kontakt na podany adres e-mail…Pozdrawiam i liczę na odpowiedź!!!Iwona P.

  2. JESTEM ZAINTERESOWANA I CHĘTNA DO PRACY PROSZĘ DZWONIĆ TEL 726 91 42 37

  3. Potrzebuję bardzo pracy, przebywam obecnie na terenie Norwegii w okolicach Oslo.Nie mam doświadczenia w takiego rodzaju pracy ale chętnie się nauczę.