do uzgodnienia

Praca w Norwegii bez języka na produkcji lodów od zaraz styczeń 2017

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2017
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 05:31

Dam pracę w Norwegii od zaraz (01.2017) dla 6 osób bez znajomości języka norweskiego na produkcji lodów i deserów mrożonych. Oferta z Gjelleråsen dla Polaków na okres minimum 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Gjelleråsen, Norwegia
Wynagrodzenie: stawka godzinowa do ustalenia
Termin: od stycznia 2017
Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji lodów oraz deserów mrożonych
  • głównym zadaniem pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie stałe wsparcie pracownikom w prawidłowej realizacji prac
  • do zadań należeć będzie również przygotowywanie mas zgodnie z przepisem, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii na pół roku od stycznia 2017
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość zasad HACCP oraz ISO 22000:2005 będzie pożądane

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 5000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na okres 6 miesięcy
  • pracę na czas określony, bez możliwości przedłużenia
  • wsparcie przy tłumaczeniach oraz załatwianiu spraw formalnych
  • pomoc koordynatora
  • ubezpieczenie
  • pracę w systemie 3 zmianowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt za pośrednictwem poniższego formularza z oznaczeniem opcji: „produkcja lodów 2017”
http://bit.ly/19WiKsj (wielkość liter ma znaczenie)

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-stycznia-2017-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 864584d85e8956c9

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii bez języka na produkcji lodów od zaraz styczeń 2017”

  1. Piotr Chilmanowicz na 7 stycznia 2017 @ 03:53

    Witam
    Jestem Bardzo Zainteresowany ofertą pracy. Aktualnie przebywam w Niemczech.
    Proszę o kontakt:
    +49 152 12338448