167 NOK brutto/h

Praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na magazynie Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: ok. 2,5 miesiąca
  • Opublikowany: 22 października 2015 03:13

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie z zabawkami dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie we Fredrikstad do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 167 NOK brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: od zaraz do 15.01.2015

Zadania:

  • prace na magazynie w hurtowni zabawek
  • zbieranie zamówień oraz całkowite przygotowywanie ich do wysyłki
  • pakowanie, etykietowanie i zabezpieczenia
  • zadania związane z utrzymaniem porządku na magazynie
  • przewóz towarów na magazynie
  • po nowym roku zadaniem będzie wykonywanie prac inwentaryzacyjnych

Wymagania:

  • umiejętność sprawnego liczenia w pamięci
  • zdolności matematyczne
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • pracowitość
  • umiejętność dobrego zorganizowania
  • koniecznym warunkiem jest pozostanie w Norwegii do 15 bez możliwości powrotu na święta czy sylwestra

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania w cenie ok. 4000 NOK miesięcznie
  • wsparcie polskiego opiekuna
  • dodatki godzinowe za pracę w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie od zaraz
  • praca na podstawie umowy o pracę na czas określony

Aplikacja:
Prosimy wziąć pod uwagę, że wszystkie osoby które przejdą proces rekrutacji będą musiały pojawić się w Szczecinie w celu podpisania umowy. Pracodawca nie zwraca kosztów dojazdu do Szczecina.

Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: “lagermedarbeider 30/2015” należy przesłać na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-bez-jezyka-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 72156280b037801b

2 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na magazynie Fredrikstad”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani pracą którą państwo oferujecie i zdecydowani wyjechać od zaraz jest nas trzy osoby jedna kobieta i dwóch mężczyzn w wieku od 37 do 45 lat prosimy o nie zwłoczny kontakt w tej sprawie .Pozdrawiam Robert

  2. Witam jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy jestem chętny do wyjazdu od zaraz posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku proszę o kontakt e-mail MarcinKosinski861@wp.pl lub telefonicznie +48 794 071 854