do uzgodnienia

Praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Oslo produkcja kremu

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:53

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego na produkcji kremu czekoladowego. Oferta z Oslo od zaraz dla par z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 2

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin: połowa września

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pierwszym etapem pracy będzie przejście szkolenia wprowadzającego, po którym manager będzie rozdzielał zadania zgodnie z predyspozycjami.
  • Prace polegać będą między innymi na obsłudze maszyn, pakowaniu, kontroli jakości, przynoszeniem półproduktów, itp.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, sumienność
  • możliwość wyjazdy od połowy września i pozostania na ok 4 miesiące
  • dużą zaletą w trakcie procesu rekrutacji będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • opiekę polskiego konsultanta na miejscu
  • dobre zatrudnienie na okres 4 miesięcy
  • umowa norweska bezpośrednio z pracodawcą
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania
  • bezpłatny udział w procesie rerutacji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przejście na poniższą stronę i wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Aby dobrze zaaplikować, prosimy zaznaczyć opcję: “Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-kremu-nugatowego-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 60255e6f03bac76a

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Oslo produkcja kremu”

  1. Witam. Mieszkam w Anglii obecnie,Dnia 26-go wrzesnia przylatuje do Norwegii i mam zamiar zostac w oslo. Angielski bardzo dobry, duze doswiadczenie na magazynie wraz z prowadzeniem pojazdow mechanicznych. Pracuje w jednej z wiekszej firm dostarczajacej wszelkie produkty dla restauracji McDonald na cala Anglie. (Nazwa Firmy Martin Brower) Jestem zainteresowany praca w Norwegii ze wzgledu na lepsze wynagrodzenie. Mlody czlowiek (24L) Ambitny bez nalogow. Prosze o odpowiedz.