165 NOK/h brutto + zakwaterowanie

Praca w Norwegii od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 18:46

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na produkcji w fabryce dań gotowych. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań gotowych

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Liczba wakatów: 3

Rozpoczęcie: lipiec/sierpień 2016

Stawka godzinowa: 165 NOK

Obowiązki:

  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem w fabryce
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości produktów oraz procesów produkcyjnych, pakowaniem produktu finalnego czy magazynowaniem
  • inne zadania mogą być zlecane

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atutem będzie udokumentowane doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualny dokument poświadczający niekaralność
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • brak problemów z przyjazdem do Gdańska w celu podpisania umowy
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonym i umeblowanym mieszkaniu
  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych
  • nieodpłatna pomoc w rekrutacji
  • szkolenie pracownicze
  • uniform pracowniczy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy zgłaszać się za pośrednictwem poniższego formularza z oznaczeniem stanowiska: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016″

Będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi osobami.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-przy-produkcji-gotowych-dan-bez-znajomosci-jezyka-bergen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 635786092578a37

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Bergen”

  1. Damian1990 na 22 lipca 2016 @ 01:58

    Dzień Dobry !

    Jestem zainteresowany pracą na produkcji w Norwegi od zaraz.

    Moja doświadczenie w pracy na produkcji posiadam od ponad 5 lat w Niemczech.
    Głównie pracowałem na produkcji siedzeń samochodowych dla Bmw oraz bezpośrednio w Bmw w wykończeniach kokpitów samochodowych.
    W Niemczech poza językiem niemieckim który znam bardzo dobrze nauczyłem się też języka częskiego w mowie i piśmie ponieważ mieszkam w Bawari w regionie gdzie do Czech mam około 60km tak bywam dość tam często na zakupach oraz znajomi pochodzą z Czech.Posiadam umięjętność szybkiego uczenia się języka oraz zaklimatyzowania się w nowym środowisku.
    Nie boję się nowych wyzwań gdyż żyjemy tylko raz.

    Mój numer kontaktowy :
    Polski numer +48 517 087 317
    Niemiecki numer +49 15166452130