173 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz na produkcji opakowań bez języka Oslo 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 3 czerwca 2018 22:26

Propozycja zatrudnienia w Oslo aktualna od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 dla Polaków na produkcji opakowań kartonowych. Pracodawca zapewnia na pierwsze 3 miesiące odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się wspieraniem prac na produkcji opakowań kartonowych
  • zadania polegać będą na samodzielnym wydruku, składaniu, cięciu, sklejaniu opakowań

Wymagania:

  • zdolność do bezkonfliktowej i wydajnej pracy zespołowej
  • uczciwość, zaangażowanie, pracowitość
  • motywacja
  • atutem będzie doświadczenie w zakładzie poligraficznym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie
  • norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • wsparcie przy wdrożeniu się w obowiązki
  • zatrudnienie na 3 miesiące na podstawie norweskiej umowy próbnej
  • przez pierwsze 3 miesiące pracodawca zapewnia zamieszkanie za 2500 NOK miesięcznie od osoby, przy
  • przedłużeniu umowy pracownik zobowiązany jest zorganizować sobie lokum we własnym zakresie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz poniższy:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaPracaNorwegia2018

Konieczne jest oznaczenie opcji: „Produkcja opakowań Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-w-oslo/

ID ogłoszenia: 3355b0dc3f4f326f