164,60 NOK brutto/h

Praca w Norwegii od zaraz pakowanie warzyw bez znajomości języka Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Opublikowany: 12 września 2016 03:00

Pilnie poszukujemy pracowników do pakowania warzyw w przetwórni w Moss. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji
Zadania: od zaraz
Miasto: Moss, Norwegia
Wakaty: 2
Zarobki: 164,60 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania fizyczne polegające na myciu, sortowaniu a także pakowaniu warzyw
  • pracownik będzie zajmował się również przygotowywaniem produktów do wysyłki dla supermarketów

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • mile widziana znajomość języka norweskiego aczkolwiek nie jest to warunek konieczny
  • umiejętność współpracy
  • wydajność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • otwartość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • po okresie próbnym możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii już bez pośredników
  • norweską umowę o pracę
  • po pierwszym tygodniu pracy możliwość wypłaty zaliczki
  • w trakcie pierwszego kontraktu możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz dostępny na poniższej stronie:
z dopiskiem: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-pakowaniu-sortowaniu-warzyw-bez-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 82057d5cc2747890

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz pakowanie warzyw bez znajomości języka Moss”

  1. Dzień dobry,

    Czy mogłabym prosić o przesłanie pełnego adresu rekrutacyjnego? Niestety ten podany powyżej mi nie działa.

    Z góry dziękuję za odpowiedź.