166,40 NOK/h

Praca w Norwegii od zaraz produkcja kremu nugatowego bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 01:10

Dam pracę w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie aktualne od zaraz w fabryce z Oslo na produkcji kremu nugatowego. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miasto: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 166,40 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w fabryce z Oslo na produkcji kremu nugatowego
  • wszelkie zadania będą wykonywane zgodnie z zasadami BHP
  • szczegółowe obowiązki będą ustalane indywidualnie, mogą polegać na przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu, odmierzaniu składników lub obsłudze maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sprawne przyswajanie informacji
  • świetna organizacja czasu pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • pracowitość
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • darmową pomoc przy tłumaczeniach i przygotowaniu odpowiednich dokumentów

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie: http://bit.do/rekrutacja2017

Koniecznie prosimy oznaczyć opcję: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-oslo-na-produkcji-kremu-nugatowego/

ID ogłoszenia: 132599dc3592cf76