168 NOKh brutto + mieszkanie

Praca w Norwegii od zaraz na produkcji napojów bez znajomości języka 2017 Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2017 03:47

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Lillehammer na produkcji napojów. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2017 dla Polaków również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Termin: start od zaraz
Miejsce: Lillehammer, Norwegia
Liczba wakatów: 4
Pensja: 168 NOK brutto na godzinę

Obowiązki:

  •  przeprowadzanie kontroli jakości i zdejmowanie z taśmy wadliwych puszek/butelek
  • kontrola procesu produkcji napojów, również obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • przynoszenie surowców
  • pakowanie i foliowanie gotowego wyrobu
  • paletowanie napojów i zabezpieczanie za pomocą stretchu

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność w okresie od kwietnia do sierpnia 2017
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej w dużych zakładach

Zapewniamy:

  • pracę na 5 miesięcy a dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • bardzo dobre zarobki
  • odprowadzanie składek
  • darmowe zamieszkanie w świeżo wyremontowanych 2-3 osobowych pokojach z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni
  • bezpłatny dostęp do internetu
  • pomoc koordynatora przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie aplikacji z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer” poprzez poniższy formularz:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-napojow-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-w-lillehammer-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 39758f255ba86508

10 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii od zaraz na produkcji napojów bez znajomości języka 2017 Lillehammer”

  1. piotrek2323-93 na 18 kwietnia 2017 @ 04:21

    jestem zainteresowany 605281475

  2. adampekala35 na 18 kwietnia 2017 @ 18:45

    Witam ,moge wyjechac od zaraz,mam kilkuletnie doswiadczenie przy pracy na produkcji za granicą.Pozdrawiam serdecznie kontakt od mnie 693657369

  3. Chętnie wraz z narzeczoną podejmę się oferowanej przez państwa pracy, jesteśmy doświadczeni w różnego rodzajach prac za granicą w tym produkcji, jesteśmy dostępni od zaraz. Czekam na kontakt pod numerem 48530246995 lub pod e-mail mat.hal0525@gmail.com

    pozdrawiam

  4. estasiak36-46 na 19 kwietnia 2017 @ 11:05

    Witam, jestem zainteresowany oferta. Nr.786289565

  5. Magdalena22 na 19 kwietnia 2017 @ 11:25

    Witam, zainteresowane 4 osoby 882963557

  6. Sacharczyk Maciej na 19 kwietnia 2017 @ 11:54

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany wyjazdem z osobą towarzyszącą . Posiadamy dwuletnie doświadczenie w pracy na magazynie i na produkcji .
    Proszę o kontakt. 669 – 445 – 067

  7. Wyjade od zaraz 696471268

  8. Wyjadę od zaraz
    48 696 471 263
    Marek

  9. Witam jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz ma 34 lata. Bez nałogów uczciwy, punktualny z samochodem. . tel. 514203016 .

  10. Jestem zainteresowany mogę wyjechać od zaraz 537379743