160-180 NOK brutto/h

Praca w Norwegii produkcja kosmetyków bez znajomości języka Baerum od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Baerum
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:09

Możliwość zatrudnienia w fabryce kosmetyków z Baerum na produkcji przy pakowaniu. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Zarobki: 160-180 NOK brutto/h

Lokalizacja: Baerum, Norwegia

Obowiązki:

  • prace produkcyjne w fabryce kosmetyków
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości oraz pakowaniem gotowych kosmetyków
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie zbiorczych paczek i etykietowanie
  • kompletowanie zestawów i przygotowanie paczek promocyjnych
  • magazynowanie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim samochodem
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • umowę próbną z możliwością przejścia na norweską umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie w międzynarodowym zespole
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt w wysokości 4000 NOK będzie odciągany z wypłaty
  • dofinansowanie do zakwaterowania
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o przesłanie zgłoszenia z załączeniem odpowiednich dokumentów na adres

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/063/15

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-produkcja-kosmetykow-baerum-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 4656e008ea9a180

ilość wszystkich wyświetleń: 2347, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii produkcja kosmetyków bez znajomości języka Baerum od zaraz”

  1. george_78 na 13 marca 2016 @ 11:51

    Witam serdecznie .

    Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy na podanym powyżej stanowisku . Proszę o przesłanie szczegółowych informacji na poniższy adres mail:
    grzegorzjadasz@gmail.com lub numer tel. +48 505-072-260

    Pracę mogę podjąć od zaraz .

    z poważaniem
    Grzegorz Jadasz