135 SEK/h

Praca w Szwecji bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz Malmö 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2020 02:03

Oferta atrakcyjnej pracy w Szwecji 2020 na magazynie odzieżowym od zaraz. Zatrudnienie w Malmö skierowane do Polaków bez znajomości języka przy kompletowaniu towarów zgodnie z zamówieniem.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Wakaty: 6

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Malmö, Szwecja

Pensja: 135 SEK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie dbanie o ład, zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem i pakowanie przesyłek, przyjmowanie i przeliczanie dostaw, dbanie o wysoką jakość produktów
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za inne zadania, np: wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • energiczność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 2800 SEK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy do podjęcia od zaraz
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Szwecji
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2020

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 7865e5e304458975