do uzgodnienia

Praca w Szwecji na magazynie bez znajomości języka od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:46

Hurtownia spożywcza ze Sztokholmu zatrudni chętnych bez znajomości języka szwedzkiego do zbierania zamówień na magazynie. Szwecja praca dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na magazynie w hurtowni spożywczej

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: do ustalenia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnienie odbywa się w hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień na potrzeby sklepów.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w analogicznej pracy
  • odpowiedzialność, dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • umiejętność swobodnej obsługi komputera

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • legalną umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione płatne zakwaterowanie
  • koniecznym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 002/10/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 38755e89e3746056

10 komentarzy na “Praca w Szwecji na magazynie bez znajomości języka od zaraz Sztokholm”

  1. Witam jestem zainteresowany tym ogloszeniem podejme prace od zaraz nr kontaktowy+48 790-853-700

  2. Mariusz i Beata na 9 września 2015 @ 22:28

    Witam jestesmy zainteresowani oferta pracy u pansta,spelniamy wszystkie wymagania prosmy o kontakt,781958001

  3. Kuba i Marcin na 11 września 2015 @ 14:59

    Witam serdecznie, jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Podejmiemy pracę od zaraz. Jesteśmy na południu Szwecji. +48 791 310 518

  4. Witam mam doświadczenie w tego typupracy. Jestem zainteresowany oogłoszeniem i mogę zacząć od zaraz . Mój numer kontaktowy 733507419

  5. 002/10/Szwecja na 12 września 2015 @ 14:29

    witam jesteśmy zainteresowany pracą na magazynie pracowaliśmy w sztokholmie w firmie SUEZ SITA jest nas dwóch jesteśmy sumienni dokładni i znamy szwedzkie realia

  6. witam jestem zainteresowany tą pracą podejme pracę od zaraz podaję swój numer kontaktowy =48 669 962 828 lub=46 707 441 899

  7. witam jestem zainteresowany panstwa oferta mam doswiadczenie na magazynie i posiadam uprawnienia na wozki widlowe 725765037

  8. Dzień Dobry mam na imię Adam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy poproszę o kontakt na wyżej wskazany email

  9. Witam. Jesteśmy zainteresowani pracą w Szwecji. Mój numer kontaktowy to +48790579721

  10. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany państwa ofertą w Sztokholmie, mam doświadczenie na magazynie. Posiadam uprawnienia ko kierowania wózkami widłowymi.
    Mój nr kontaktowy: 0762893320
    Pozdrawiam.
    Piotrek