do uzgodnienia

Praca w Szwecji od zaraz sortowanie odpadów bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 03:31

Pilnie poszukujemy pracowników do sortowania odpadów w Sztokholmie. Oferta pracy w Szwecji od zaraz dla osób bez znajomości języka szwedzkiego przy recyklingu.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • umiejętne sortowanie odpadów przy taśmie produkcyjnej
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • wytrzymałość na warunki panujące w sortowni odpadów
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialne podchodzenie do zadań
  • wysoka samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie legalnej umowy szwedzkiej
  • zatrudnienie na 3 miesiące, osobom najlepszym zostanie zaproponowana możliwość podjęcia stałej pracy w Szwecji
  • bardzo dobre warunki na miejscu
  • pomoc w zorganizowania zamieszkania odpłatnie
  • przyjazne warunki, praca w młodym i szybkim zespole
  • możliwość wyrabiania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 005/11/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 49856464753a2905