1600-1800 € netto

Praca we Francji bez znajomości języka na produkcji od zaraz w Lyon 2018

  • Kraj: Francja
  • Miasto lub region: Lyon
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 00:20

Firma z okolic Lyonu poszukuje od zaraz pracowników do legalnej pracy we Francji na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka przy przygotowaniu elementów do lakierowania.

Opis stanowiska
prace pomocnicze na terenie hali produkcyjnej,
przygotowanie elementów do lakierni.

Wymagania
doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (min. rok),
możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy
miejsce pracy: Region Drome,
wynagrodzenie 10,20 EUR /h (brutto),
godziny nadliczbowe płatne +25%,
dodatkowa premia na zakończenie kontraktu (10% od całości wynagrodzenia),
bezpłatne zakwaterowanie,
legalne zatrudnienie na terenie Francji (A1, EKUZ),
odległość miejsca pracy od miejsca zakwaterowania – ok. 20 km

Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl
Zadzwoń: +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

ID ogłoszenia: 1975bcf0665ab154

ilość wszystkich wyświetleń: 48, dzisiaj: 1