22 zł brutto/h

Pracownik pomocniczy na magazynie – praca w Polsce od zaraz, Pawlikowice

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Pawlikowice
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:19

Od zaraz firma z Pawlikowic poszukuje pracowników pomocniczych do podjęcia pracy w Polsce na magazynie. Mile widziane osoby ze statusem studenta dyspozycyjne do końca sierpnia.

Opis stanowiska:
Poszukujemy osób do lekkich prac magazynowych w Pawlikowicach koło Pabianic.

Wymagania:
– dyspozycyjność w okresie 19.08.2019 – 31.08.2019
– mile widziny status studenta

Szczegóły oferty i formularz aplikacyjny : https://recrute.pl/praca/id/20045

ID ogłoszenia: 8185d51360932a6e

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 252, dzisiaj: 1