12,06-13,56 Euro

Pracownik produkcji – dam pracę w Belgii bez znajomości języka od zaraz, Peer

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Peer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 00:09

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Belgii od zaraz na terenie Peer w charakterze pracownika produkcji. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka jako operator bezpośredniej skręcarki dwuskrętowej.

Wymagania: Prawo jazdy B oraz własne auto na wyjazd

Stanowisko: Operator bezpośredniej skręcarki dwuskrętowej (praca na maszynie: skręcarka dwuskrętowa Volkmann)

Opis stanowiska i obowiązki

• Ładowanie przędzy do maszyny
• Zdejmowanie pełnych szpulek
• Montaż nici na puste szpulki
• Naprawianie zerwanych nici
• Usuwanie/ rozwiązywanie węzłów
• Utrzymywanie miejsca pracy w czystości
• Sprawdzanie błędów w różnych typach przędzy za pomocą światła UV
• Naprawa uszkodzonych szpulek
• Ważenie szpulek / zwojnic / nici oraz obliczanie wagi netto

Miejsce świadczenia pracy: Peer , Belgia
Zakwaterowanie: nieodpłatne
Ubezpieczenie Compensa Voyage: nieodpłatne
Praca zmianowa, w trybie rotacyjnym 25 dni (6x2zmiana-3dni wolne-7x1zmiana-2 dni wolne-7x3zmiana-10 dni wolnego)

ID ogłoszenia: 775a6071a554cee

ilość wszystkich wyświetleń: 1481, dzisiaj: 1