od 2700-3500 zł netto

Pracownik produkcji do pracy w Czechach od zaraz bez znajomości języka 2019

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Czechy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2019 00:59

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz pracowników chętnych do podjęcia pracy w Czechach. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji elementów elektroinstalacyjnych.

Opis stanowiska:
– prace produkcyjne,
– obsługa maszyn,
– produkcja elementów elektroinstalacyjnych (np. kable).

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy na terenie Czech (praca z zakwaterowaniem na miejscu),
– dojazd do Czech we własnym zakresie,
– dyspozycyjność,
– elastyczność (praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym / przydział do zmian na miejscu),
– brak przeciwwskazań do pracy stojącej.