8,70

Pracownik produkcji do pracy w Holandii przy pakowaniu sałatek, kiełbasek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noordwijkerhout
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 02:58

Agencja pracy za granicą prowadzi rekrutację do legalnej pracy w Holandii na stanowisku pracownika produkcji. Zatrudnienie w Noordwijkerhout przy pakowaniu sałatek, kiełbasek.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland poszukuje osób do pracy w Holandii przy pakowaniu sałatek i kiełbasek
Nr referencyjny: 9154
Praca w miejscowości: okolice Noordwijkerhout

Obowiązki:
Praca przy pakowaniu sałatek i kiełbasek

Wymagania:
Dobra znajomość języka angielskiego
Dyspozycyjność na długi okres czasu

Oferujemy:
Wynagrodzenia początkowe 8,70 euro brutto/h
Zakwaterowanie
Transport do pracy
Ubezpieczenie zdrowotne

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując : pakowanie kiełbasek

ID ogłoszenia: 17156547e0cdd767

ilość wszystkich wyświetleń: 2127, dzisiaj: 2