1300-1550 € netto

Pracownik produkcji Niemcy praca w Bawarii z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bayern
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz/do ustalenia
  • Długość umowy: długookresowa
  • Opublikowany: 12 września 2015 00:02

Agencja pracy za granicą dla firmy z branży Automotive poszukuje pracowników produkcji z podstawowym językiem gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy montażu foteli samochodowych do aut renomowanych marek.

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla naszego niemieckiego klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/PRODUKTIONSHELFER (Automotive)
Z minimum PODSTAWOWĄ ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO
Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria
Nr ref. 079/2015

Zakres obowiązków: Kompleksowy montaż siedzisk samochodowych do aut renomowanej marki (tapicerowanie, montaż etc.)

WYMAGANIA:
- minimum Podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie zawodowe jako pracownik fizyczny produkcji mile widziane
- Wytrzymałość fizyczna
- Otwartość na naukę (na miejscu odbywa się wstępne szkolenie pracowników, przygotowujące do pracy)
- PRAWO JAZDY I SAMOCHÓD NIE SĄ WYMAGANE (bardzo mała odległość miejsca zakwaterowania od miejsca pracy)

OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie w wysokości MINIMUM 1000 € netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania („na rękę”). Po miesiącu wynagrodzenie wzrasta o 100 €, po dwóch kolejnych ponownie o 100 €, dla chętnych istnieje również możliwość pracy w dodatkowo płatnych nadgodzinach (wynagrodzenie za nadgodziny naliczane zgodnie z niemieckim prawem pracy)
- Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy
- Pomoc polskiego oraz niemieckiego koordynatora w sprawach organizacyjnych

Znasz język niemiecki na wymaganym poziomie, spełniasz pozostałe wymagania pracodawcy i jesteś zainteresowany oferowanym stanowiskiem pracy?
Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 | (22) 620 35 68
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Szczegóły pod numerem telefonu 22 631 11 70 .

ID ogłoszenia: 95955f05a1b08fae

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 715, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Winckler Personal

Ostatnie przedmioty dodane przez Winckler Personal »