0

Pracownik produkcji od zaraz praca w Polsce na produkcji, Rzeszów

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Rzeszów
  • Opublikowany: 20 lipca 2019 20:01

Od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Polsce na produkcji przy porcjowaniu kurczaka. Zatrudnienie w rejonie miasta Rzeszowa również dla osób bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska:
Praca na produkcji przy porcjowaniu kurczaka, oraz układaniu go na paletach
Miejsce pracy: Rzeszów

WAŻNE! Nie oczekujemy doświadczenia. Wszystkiego nauczysz się u nas:)

Wymagania:
Chęci do pracy

Pełna oferta i formularz aplikacyjny : https://recrute.pl/praca/id/19309

ID ogłoszenia: 2405d31e26bb2faa

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 127, dzisiaj: 3