7,5

Pracownik produkcji – pakowacz do pracy w Walii bez języka w Llanelli UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Llanelli
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od razu
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 26 października 2017 01:34

Do podjęcia od zaraz legalna praca w Wielkiej Brytanii na terenie Walii (Llanelli UK) przy pakowaniu produktów na produkcji mięsnej. Oferta dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Pracownik produkcji – Pakowacz/Wielka Brytania
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji do zakładu mięsnego położonego w Walii.

Obowiązki:
• praca na taśmie polegająca na pakowaniu mięsa baraniego, wieprzowego lub wołowego
• obsługa maszyny pakującej
• ważenie porcji i pakowanie zgodne ze standardami firmy
• prace magazynowe
• obsługa piły do krojenia mięsa (dla osób, które maja doświadczenie i kwalifikacje)

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (zakłady mięsne, chłodnie).
Znajomość języka angielskiego nie jest warunkiem koniecznym.
Chętnie osoby z własnym transportem.

Oferujemy:
Liczba godzin: 47.5 tygodniowo (plus ewentualne nadgodziny).
Stawka za godzinę (funtach brytyjskich) £5.60 brutto w przypadku osób pomiędzy 18-20 rokiem życia, w przypadku osób pomiędzy 21-24 rokiem życia stawka za godzinę to £7.05 brutto, w przypadku osób powyżej 25 roku życia £7.50 brutto za godzinę.
Umowa upoważniająca do opieki zdrowotnej, odprowadzane są również składki emerytalne, płatne chorobowe oraz płatny urlop.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv z opisem doświadczenia zawodowego pod adres: malgorzata.cysewska@csarecruitment.eu
Oferta powinna zawierać klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji bieżącej oraz przyszłych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.”
Małgorzata Cysewska tel. +48 502 238 112

ID ogłoszenia: 21459f076e3d2a31

ilość wszystkich wyświetleń: 84, dzisiaj: 1