do 3700 zł netto

Pracownik produkcji – praca na Słowacji od zaraz, bez języka i doświadczenia

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Katowice
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 02:02

Międzynarodowa agencja zatrudnienia poszukuje Polaków do legalnej pracy na Słowacji przy produkcji samochodów. Oferta dla osób bez doświadczenia i bez znajomości języków obcych.

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MONTAŻU SAMOCHODÓW
Miasto: Trnava, Słowacja
Ilość miejsc: 4

Szukasz pracy w branży motoryzacyjnej? Świetnie, ta oferta jest dla Ciebie! Francuska fabryka aut na Słowacji niedaleko Bratysławy oferuje pracę na stanowisku operatora montażu. Idealnym kandydatem jest osoba, która nie boi się nowych wyzwań. Już dziś zacznij pracować dla topowej marki samochodów i poznaj najnowsze procesy produkcji. Nie wymagamy doświadczenia! Dajemy Ci możliwość je zdobyć!

Opis stanowiska pracy:
montaż i kontrola jakości francuskich samochodów,
praca stojąca, zmianowa na pełen etat z możliwością nadgodzin.

Idealny kandydat to:
silna i zaradna osoba,
gotowa do pracy stojącej, 3-zmianowej,
dokładna w wykonywaniu powierzonych zadań,
odpowiedzialna, samodzielna
zaangażowana w życie firmy,
ambitna i gotowa na nowe doświadczenia i rozwój!

Nasza oferta:
stabilne zatrudnienie od zaraz,
umowę o pracę po szkoleniu,
wynagrodzenie od 2200 zł do 3800 zł netto,
dopłaty do zakwaterowania, dojazdów i wyżywienia,
nasze wsparcie.

Brzmi to nieźle prawda? Dopłacamy Ci do zakwaterowania, obiady w fabryce kosztują tylko 90 centów.
Nie martw się – na dojazdy otrzymasz dodatek. Dzięki dopłatom do wynagrodzenia ZAOSZCZĘDZISZ JESZCZE WIĘCEJ!

Pamiętaj również – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Prosimy o dopisanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

ID ogłoszenia: 36157bd6e2aaf7fc

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1192, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Pracownik produkcji – praca na Słowacji od zaraz, bez języka i doświadczenia”

  1. mateusz1996368 na 26 sierpnia 2016 @ 18:10

    Jestem zainteresowany pracą za granicą. Wykształcenie zawodowe : technik pojazdów samochodowych. Mam 20 lat i z chęcią podejmę pracę . Szybko się uczę i potrafię pracować w zespole. Mój numer telefonu 608281405.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ExpressPeople

Ostatnie przedmioty dodane przez ExpressPeople »