Atrakcyjne

Pracownik produkcji – praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu orzeszków (dostępne inne posady)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 11 października 2019 03:38

Ze znajomością języka angielskiego dla Polaków dostępne od zaraz ciekawa oferta pracy w Holandii na produkcji. Zatrudnienie m.in. przy pakowaniu orzeszków – bakalii na linii produkcyjnej. Dostępne również inne posady.

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:
PRACOWNIK produkcji bez doświadczenia

Oferujemy:
– atrakcyjna stawka godzinowa,
– zakwaterowanie,
– ubezpieczenie,
– legalne zatrudnienie – praca na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Wymagania:
– mile widziana znajomość języka obcego
– mile widziane prawo jazdy
– nie wymagane doświadczenie
– wymagane chęci do pracy

Zakres obowiązków:
– pakowanie orzeszków
– rozlewnia soków
– sortownia przesyłek i ulotek
– obsługa wózka widłowego (według uprawnień)

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem “pracownik produkcji” pod nr 731901913 lub 570901449 – odeślemy do Ciebie szczegóły na maila!

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

ID ogłoszenia: 1255d9decc0ee77f

ilość wszystkich wyświetleń: 602, dzisiaj: 1