stawka godzinowa

Pracownik produkcji spożywczej – dam pracę w Niemczech, Schuttorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Schuttorf
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2016
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Opublikowany: 21 września 2016 06:58

Pilnie poszukiwani dyspozycyjni pracownicy produkcji gotowi do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Schuttorf przy produkcji spożywczej. Zatrudnienie przeznaczone dla osób z dobrą znajomością języka.

O NAS:
Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

OPIS STANOWISKA PRACY:

Każdy pracownik przydzielany jest na jedno konkretne stanowisko:
– załadunek/rozładunek kontenerów
– praca z nożem (rozbiórka, filetowanie)
– układanie mięsa na tacki, foliowanie
– transport skrzynek
– prace porządkowe

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Schuttorf.

WYMAGANIA:

– wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– dyspozycyjność na długi okres czasu

OFERUJEMY:

– legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach niemieckich)
– atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa)
– mieszkanie na czas zatrudnienia
– ubezpieczenie
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

SPOSÓB APLIKACJI:

1. Aplikacja poprzez wysłanie CV na mail biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem “produkcja spożywcza”
2. Rejestracja na stronie www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8
3. Telefon: +48 781 191 757

“Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami”.

ID ogłoszenia: 92557e2782ccc39d

ilość wszystkich wyświetleń: 1128, dzisiaj: 1