5.85-9.61

Pracownik produkcji spożywczej do pracy w Holandii styczeń 2016 Beilen, Oss, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beilen, Oss, Venlo
  • Długość umowy: 2 m-ce
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 03:00

Agencja pracy za granicą rekrutuje pracowników produkcji gotowych do podjęcia pracy w Holandii od nowego roku 2016. Zatrudnienie w miastach takich jak Beilen, Oss, Venlo.

Work Force Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od kwietnia 2004 roku.

Specjalizujemy się w pośrednictwie przy podejmowaniu legalnego zatrudnienia na terenie Holandii. Jesteśmy do dyspozycji naszych przyszłych i obecnych pracownikowi w czterech biurach na terenie kraju: Białystok, Bydgoszcz, Lublin, Opole.

Terminy wyjazdów:

03.01.2016
10.01.2016
17.01.2016

Wymagania
•dyspozycyjność na okres minimum 2 m-cy
•status osoby niekaranej w Polsce

Obowiązki
W obecnej chwili prowadzimy rekrutacje na stanowiska związane z produkcja spożywczą, zakres wykonywanych obowiązków to:
•produkcja i pakowanie wędlin, wyrobów mięsnych
•sortowanie i pakowanie warzyw, owoców
•produkcja konserw i przetworów owocowo-warzywnych
•produkcja gotowych dań
Oferujemy
•zakwaterowanie
•ubezpieczenie zdrowotne
•transport na terenie Holandii
•opiekę polskich koordynatorów

ID ogłoszenia: 145566038cf0037b

ilość wszystkich wyświetleń: 1310, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez WorkForceBydgoszcz

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez WorkForceBydgoszcz »