8,84 €/h

Pracownik produkcyjny dam pracę w Niemczech, Saksonia 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Sachsen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.02.2016
  • Długość umowy: stale
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 01:12

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku pracownika produkcji w Saksonii. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka przy wykonywaniu prostych czynności manualnych.

BADER KARA jest innowacyjną agencją pracy, która rozszerza swoją działalność o charakter miedzynarodowy. Posiadamy swoje oddziały w Niemczech i Polsce. W Niemczech wspolpracujemy ze znaczącymi niemieckimi Firmami przemysłowymi, gdzie mamy już długoletnie doświadczenie i cieszymy się pozytywną opinią. Szukasz pracy w Niemczech? Mamy coś dla Ciebie!

Aktualnie szukamy nowego pracownika do pracy na terenie Niemiec w zawodzie:

Pracownik produkcji (K/M)

Opis stanowiska:
◾Proste czynnosci manualne
◾Ulokowanie czesci w maszynie do gwintowania
◾Usuniecie z czesci z maszyny
◾Kontrolola czy gwint zostal przez maszyne poprawnie wykonany
◾Skladowanie gotowych czesci w pojemnikach

Wymagania:

◾Chęć do pracy
◾Sprawność manualna
◾Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
◾Praca w systemie 3-zmianowym
◾Czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochod (mile widziane)
◾Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:
◾Wynagrodzenie – 8,84 Eur/h

◾Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy

◾Stabilne warunki zatrudnienia

◾Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową

◾Dodatek za pracę w niedziele i święta

◾Organizację zakwaterowania

◾Długotrwałe zatrudnienie w niemieckej renomownej firmie

◾Pełny pakiet socjalny

◾Opieka polskiego koordynatora

Wyslij do nas swoje CV z aktualnym zdjeciem

chemnitz@bader-kara.eu

ID ogłoszenia: 756589306841a528

ilość wszystkich wyświetleń: 885, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez BADER KARA Personalservice GmbH

Ostatnie przedmioty dodane przez BADER KARA Personalservice GmbH »