6400 PLN

Praga, dam pracę w Czechach od zaraz na magazynie bez znajomości języka czeskiego 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Praga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 02:04

Bez znajomości języka czeskiego od zaraz legalna praca w Czechach na magazynie. Zatrudnienie w rejonie Pragi z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego bądź ukraińskiego.

PICKER W MAGAZYNIE – Praga, Czechy

Opis stanowiska:

Realizacja zakupów dla klientów w czystym i nowoczesnym środowisku magazynowym
Wkładanie towarów do plastikowych pudełek
Praca ze skanerem (czytnik/tablet)
System dwuzmianowy (4:00 – 17:00 – 9:00 – 22:00)
Mile widziane doświadczenie w magazynie

Oferujemy:

Przeciętne zarobki pracowników 4700 PLN netto
Koszt zakwaterowania 4 500 CZK/miesiąc (opłaca każdy indywidualnie, Brandýs nad Labem)
Darmowy transport do pracy
Możliwość nadgodzin
Bony żywnościowe 80 CZK
Darmowy transport do Czech z Katowic

Oczekujemy:

komunikatywny czeski, angielski lub ukraiński
dobry stan zdrowia (15-20 km dziennie w nogach, praca stojąca, 12-godzinowe zmiany)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV. Kontaktujemy się w ciągu 24 godzin z kandydatami.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom. Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków. Dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług stacjonarnych tłumaczy. Dzięki nam masz również szansę na rozwój. Wszyscy nasi koordynatorzy i administratorzy to osoby, które rozpoczynały pracę na pozycji pracownika w fabryce. Nie zastanawiaj się i dołącz do ponad 12 000 zadowolonych pracowników już teraz!

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

Telefon kontaktowy (Patrycja): 665 777 451

źródło: www.olx.pl/oferta/6400-brutto-praca-na-magazynie-dla-wszystkich-praga-czechy-CID4-IDFi84g.html

ID ogłoszenia: 2975ee58e37c1f4d