od 1700 euro brutto/mc

Produkcja AGD oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 października 2016 23:53

Od zaraz zatrudnimy Polaków w fabryce z Bremen bez znajomości języka niemieckiego na produkcję sprzętu AGD. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy montażu elementów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sprzętu AGD
Miejsce: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: od 1700 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace polegać będą na montażu elementów na linii produkcyjnej – zapewnione wcześniejsze dokładne przeszkolenie z zakresu prac montażowych
  • inne zadania przydzielane w zależności od aktualnego zapotrzebowania, np: pakowanie czy kontrola jakości

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • spostrzegawczość
  • dobry wzrok
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • niezawodność, wydajność
  • zręczność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy montażu
  • solidność

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • wsparcie przy poszukiwaniach taniego zamieszkania
  • początkowo 1700 euro brutto miesięcznie a po przedłużeniu umowy 1800 euro brutto na miesiąc
  • przeszkolenie stanowiskowe

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-agd/10/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-agd-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 90457effd5b32dbb

2 komentarze na “Produkcja AGD oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Bremen”

  1. W nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji.
    Posiadam samochód oraz prawo jazdy Kat B
    Posiadam uprawnienia na wózki widłowe PL oraz doświadczenie w transporcie większych ładunków.
    Bele z papierem,tekturą oraz maszyny poligraficzne
    Z poważaniem
    Arkadiusz Urbański
    tel. +48 795871438

  2. Adam Wisniewski na 17 stycznia 2017 @ 20:30

    Jestem zainteresowany oferta.Dyspozycyjnosc natychmiastowa.Adam Wisniewski.Tel.+393393443437