ok. 10,00 GBP brutto/h

Produkcja batonów bez znajomości języka praca Anglia w Nottingham od zaraz 2021

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 9 stycznia 2021 01:41

Bez znajomości języka możliwość podjęcia pracy w Anglii 2021. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Nottingham UK na produkcji batonów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nottingham.

Wynagrodzenie: ok. 10,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym na linii produkcyjnej;
  • zatrudnienie przy produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym;
  • obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, a także paletowanie gotowych już produktów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 6 miesięcy;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • pracowitość i uczciwość;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • w pierwszej kolejności (z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej) będą brane pod uwagę zgłoszenia od osób, które już przebywają w UK.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 35 GBP na tydzień od osoby;
  • pracę na 6 miesięcy;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych i przy zakładaniu konta bankowego dla osób, które po raz pierwszy podejmują pracę w UK.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „produkcja batonów Nottingham 2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-przy-produkcji-batonow-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-fabryce-z-nottingham-2021/

ID ogłoszenia: 2805ff85d613112e