od 12,85 € brutto/h

Produkcja batonów bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2021 00:27

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji batonów. Zatrudnienie w fabryce z Augsburga możliwe bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie stanowiskowe oraz z BHP;
  • wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z posiadanymi kompetencjami;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac, a potem obsługiwanie maszyn i zadania jako skoczek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcji, pakowanie, naklejanie etykiet, foliowanie oraz zdejmowanie produktów z taśmy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • energiczność i punktualność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • ubezpieczenie;
  • pracę na okres próbny z opcją jej przedłużenia;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-batonow-od-zaraz-bez-jezyka-w-augsburgu/

ID ogłoszenia: 61061b2e47b3e850