do uzgodnienia

Produkcja chusteczek od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka Veneendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veneendaal
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 04:58

Szukamy osoby do podjęcia pracy w Holandii na produkcji chusteczek nawilżających. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Veneendaal dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: do ustalenia
Miejsce zatrudnienia: Veneendaal, Holandia

Zakres zadań:

  • praca w przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją chusteczek nawilżających
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych i kontrolowanie ich prawidłowego działania
  • kontrola jakości wyrobów
  • pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • możliwość pracy przez najbliższe pół roku (również w święta)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysokie zmotywowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • bezproblemowa umiejętność obsługi komputerów i innych urządzeń

Zapewniamy:

  • pracę zmianową i dodatki
  • opiekę koordynatora na miejscu i pomoc w sprawach urzędowych, w tym również przy wyrobieniu numeru SOFI
  • dobre zarobki wypłacane w terminie – raz w tygodniu
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość skorzystania z zamieszkania zorganizowanego odpłatnie przez agencję pracy
  • przejazdy wewnętrzne
  • dla pracowników najlepszych możliwa stała posada

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt drogą elektroniczną. Wiadomość należy przesłać z załączeniem aktualnego CV w języku angielskim na adres:

  • praca@hobij.pl

Koniecznie prosimy o zatytułowane wiadomości: OPERATOR MASZYNY

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-bez-jezyka-veneendaal-na-produkcji-chusteczek-nawilzajacych/

ID ogłoszenia: 72358234b9e3c1c9

ilość wszystkich wyświetleń: 127, dzisiaj: 2