11,18 euro/h brutto

Produkcja ciastek i wafli 2018 dam pracę w Holandii bez znajomości języka Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 02:03

Oferta aktualnej pracy w Holandii na produkcji ciastek, wafli i babeczek w firmie z Oss. Zatrudnienie 2018 dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Oss, Holandia
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa 11,18 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie produkującej wafle, ciastka i babeczki
  • samodzielne stanowisko polegające na pakowaniu ciastek a także kontrolowaniu jakości
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się również przygotowywaniem składników, wyrabianiem ciasta
  • praca wykonywana będzie przy temperaturze od 25 do 40 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • zorganizowanie i elastyczność
  • zdolność do samodzielnej pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • atutem będzie znajomość języka holenderskiego
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na przynajmniej 26 tygodni z możliwością podjęcia stałej pracy
  • bardzo dobre zarobki i wsparcie przy formalnościach
  • opcja regularnych zjazdów do Polski po 6-8 tygodniach na 1-2 tygodnie
  • pomoc przy rozliczeniach podatku
  • raz na tydzień wypłata pensji na konto pracownika
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego przejazdu do Holandii
  • raz na tydzień rozliczenie przepracowanych godzin i kosztów
  • atrakcyjne dodatki – wakacyjny 8% i urlopowy 10,39%
  • odpłatne zamieszkanie a także ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenia poprzez poniższą stronę:
[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 98759368f09203dc

ilość wszystkich wyświetleń: 1978, dzisiaj: 1