od 11,85 € brutto/h

Produkcja czekolady bez języka oferta pracy w Holandii od stycznia 2021 Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2021
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 grudnia 2020 03:05

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia od stycznia 2021 pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Hagi bez znajomości języka na produkcji czekolady. Oferta dla osób dyspozycyjnych na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: od 11,85 € brutto na godz.

Start: od stycznia 2021.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał oraz kontrolował jakość składników do produkcji;
  • po przeszkoleniu pracownik będzie również obsługiwał maszyny;
  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów finalnych;
  • zadaniem będzie też pakowanie oraz przygotowywanie towaru do magazynowania;
  • pracownik będzie czyścił elementy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia pracy od stycznia 2021 – docelowo stałe zatrudnienie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe (bez stawki wiekowej);
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze pół roku;
  • pomoc przy załatwianiu formalności oraz tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: „Produkcja czekolady Haga 2021”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-przy-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-haga-2021/

ID ogłoszenia: 6555fdcc16391ee5

ilość wszystkich wyświetleń: 989, dzisiaj: 1