Do uzg.

Produkcja czekolady bez znajomości języka Holandia praca od zaraz fabryka Vaassen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 marca 2023 00:37

Aktualna od zaraz praca w Holandii na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Vaassen bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vaassen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prac produkcyjnych;
  • obsługa maszyn pakujących.

Wymagania:

  • mile widziane własne zakwaterowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy na produkcji;
  • atutem będzie znajomość angielskiego, niemieckiego albo niderlandzkiego;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku albo na produkcji spożywczej.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem służbowym;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • pracę do podjęcia na dłużej.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-produkcja-czekolady-fabryka-vaassen/

ID ogłoszenia: 342640b4ebc6956e