2360 € brutto/mc

Produkcja czekolady od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Köln 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: 1,5 roku
  • Opublikowany: 12 stycznia 2021 01:16

Fabryka z Kolonii szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 dla Polaków na produkcji czekolady bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji wyrobów czekoladowych;
  • pracodawca zapewnia odpowiednią odzież, środki ochronne oraz bezpieczne środowisko pracy;
  • pracę przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • pracownik będzie dbał o jakość produkcji, obsługiwał różne urządzenia produkcyjne, pakował gotowe wyroby czekoladowe, dbał o ciągłość produkcji, a także dostarczał surowce, odmierzał składniki itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • energiczność;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • niemiecką umowę o pracę na 1,5 roku;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-2021-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 2505ffc7914be9d2