165 NOK brutto/h

Produkcja czekolady w Oslo bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 lutego 2022 01:04

Fabryka z Oslo potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na produkcji czekolady bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • aktywne współpracowanie z innymi osobami na swojej zmianie;
  • wykonywanie prostych i nieskomplikowanych prac;
  • samodzielne obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz ich mycie i konserwacja;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • ręczne pakowanie, naklejanie etykiet oraz porcjowanie itp.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dokładność i uczynność;
  • pracowitość oraz komunikatywność;
  • punktualność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • pakiet socjalny;
  • różne szkolenia pracownicze;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii dla najlepszych pracowników;
  • norweską umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/02/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-fabryka-oslo/

ID ogłoszenia: 162620690b8123d1